SGK Teşvik Danışmanlığı

SGK Prim Teşviklerinin Amacı

Kayıt dışı istihdamın azaltılması; kadınlar, gençler ve engelliler gibi dezavantajlı grupta bulunan kişilerin istihdamının arttırılması; bölgesel ve büyük ölçekli yatırımların özendirilmesi; işletmelerin istihdam politikalarını istenilen şekilde şekillendirerek rekabet güçlerinin artırılması ve prim ödemelerini düzenli hale getirebilmek amacıyla farklı kanunlar kapsamında prim teşvikleri uygulanmaktadır.

Teşvik Analizi

Teşvik hesaplama programlarımız ile 30 dakika içinde işletmenizdeki geçmiş dönemlerin ve mevcut döneminizin teşvik analizini ücretsiz yaparak tarafınıza detaylı bir rapor sunuyoruz.

Maliyet Azaltma

İşe giriş aşamasında sigortalı bir çalışanın ilgili teşvik şartlarını sağlaması durumunda 2022 yılı verilerine göre 12-18 ay süresince maksimum 105.256,35 TL prim maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Devamlılık&Dinamiklik

Genel analiz yaptıktan sonra cari (güncel) dönemler için işletmenize her ay teşvik analiz çalışması yaparak, teşviklere uygun olan sigortalıların olması halinde indirimli SGK Primi ödemenizi sağlayarak maliyetlerinizi azaltıyor rekabet gücünüzü artırıyoruz.

SGK Teşviklerinden Kimler Faydalanır?

SGK teşviklerinden çalışan sayısına bakmaksızın tüm işyerleri faydalanma hakkına sahiptir. İşyerindeki sigortalı sayısının uzun-kısa vadede arttırılmış olması teşvik alması için en önemli husustur.

SGK Teşviklerin Takibi için Neden Destek Almalıyım?

01

SGK Prim Teşviklerinin dinamik olması ve yeni istihdamlarda teşviklerden maksimum seviyede yararlanabilme imkanının elde edilmesi.

02

İşletmedeki her işe giriş çıkışın tüm teşvikli sigortalıları etkilemesi ve özellikle her ay ilave istihdam şartları ve teşvik sürelerinin kontrolü

03

Sigortalıların teşvik kanunları arasında geçiş analizlerinin kayıpsız ve maksimum fayda sağlayarak yapılabilmesi
.

Kataloglarımız
  • Uludağ İş
    Kataloğumuz
  • Ticaret Bakanlığı
    Teşvikleri Kataloğumuz
LOGO
Yardıma ihtiyacınız olduğu anda biz yanınızdayız.

EĞİTİM TALEBİNİZ

Eğitim başvuru formumuzu doldurarak ön kaydınızı oluşturun. Detaylar için biz size dönüş yapalım. Aşağıdan hangi eğitimimize katılmak istiyorsanız seçebilirsiniz.